yalcin cakir

değerin ne olduğunu bilmeyen değersiz.

yusuf u kaybettim

deli yürek dizisinin müziklerinden.

deli yürek izlenmese de yunus emre' ye ait sözleri olan bu mükemmel dizeleri dinlemek büyük zevktir.

sanki yakup peygamber yusuf peygamber için söyler bu dizeleri. hep bu etkiyi uyandırmıştır bende.

babanin avradi

kullananı olmayan isim tamlaması.

metalci kizlar

çoğu erkeğin kaşar gözüyle baktığı kızlardır.

onlara göre bu kızlar genel vericidir. bir de gotik tarzda giyiniyorsa tamam düşünmeye gerek yok. akşama yatağa atarsın bu kızı. böyle olanları gerçekten de var mıdır? evet, vardır. ama bu kızlar metal dinlediği için değil zaten vermeye niyetli olduğu için vericidir. metal değil pop dinlese de verecek olandır anlayacağınız. her metal dinleyen kıza böyle niyetle yaklaşırsanız hastanelik olma ihtimaliniz çok yüksektir. kızı ölçün biçin ondan sonra niyetinizi belli edin. sonra mazallah bu size iki üç dişe malolabilir.

opeth

onları dinlerken uyumak ayrı bir zevktir.

unforgiven

yanına nothing else matters' da eklenince bu iki şarkıyı dinleyen insan kendini metallica fan' ı zanneder. ortalıkta ben metallica dinliyorum diye gezinir. adamların diğer şarkılarından zerre haberi yoktur.

fear of the dark iron maidencısı'yla aynı kefededir anlayacağınız. gerçekten takip edenlere tabiki lafımız yok. bu entry özenti gençliğe gelsin.

dunyanin butun irkcilari birlesin

ırkçılık zaten kendi ırkını üstün görmek olduğuna göre başka ırktan olan ırkçılarla birleşenin ırkçılığından şüphe ederim arkadaş ben. ne ayıp şey o öyle ya. ırkçılığın kurallarına aykırı bir kere. onlar yüzünden gerçek ırkçılara laf ediyorlar.

benim giyinim tarzim bu diyen mal

giyinim nedir diye google amca' ya sorarsanız o her şeyi bilen mübarek zat bile cevap veremez buna. google amca' nın bile bilmediği bir kelimeyi kullanan maldır.

yesil gozler

eski insanların yani dedelerimizin ninelerimizin çakır gözler diye ezdikleridir. 70 yaş üstü hiç bir birey bu rek göze sahip insanları sevmezler ya da benim çevremdekiler öyleler.

turkiye icin intihar vakti

doğarken borçlu olan bir toplumdan kaynaklı olsa gerek. yaşamak güzel çicek böcek vs vs... yok yemediniz. buyrun efendim vakti kaçırmayınız o zaman.

dodostyle

şu anda elinde iğrenç espriler kitabı bulunan.

kanola

lise 3' te izmir bilim olimpiyatları' na katılmama yardımcı olan bitki. hey gidi günler.

uyku ilaci

içerdiği maddeye göre uyutma kapasitesi değişen. kimisi size sadece uykunun kapılarını açar. kimisi bir anda ölü gibi uyumanıza neden olur. ilacına bağlı.

film izledikten sonra gaza gelip paso soundtrackini dinlemek

filmdeki karakterlere özenip onların yaptıklarını yapmaya çalışmakta iyi olandır.

pirasa karnabahar ve ispanaktan nefret etmek

benim gocunmadan yaptığımdır efendim. herkes her şeyi sevmek zorunda değil sonuçta. hem onlardaki besin değerlerini başka besinlerle karşılayabiliyorsanız ne mutlu size. çoğu insanın damak tadına hitap etmez zaten bunlar. bilin ki yalnız değilsiniz.

fiilin eylemi

ismin adı gibi olan. yani anlamsız.

sasi bak apis

türkçe karakterli hali;
şaşı bak apış.

şaşı bak ve ardından apış emirlerini verebilecek insanın söylemi. biraz garip aslında. bunu söyleyen hiç yok çevremde. çok geri kalmışız ben ve çevrem.

fiilin eylemi

bazı yazarların kullandığı.

ayrıca fiil ile eylem aynı anlamı taşıdıkları için saçma olan.

sasirip kalmak

zannettiğiniz şeyin zannettiğiniz şey olmaması üzerine başınıza gelen. her insanın başına gelir.

3 nisan 2010 rennes lyon maci

her sene oynanan maç(mış).

şaşırdım kaldım ben bir tek bu sene oynanıyor zannetmiştim.